IKASTOLAKO AUTOBUSA  ZERBITZUA

IKASTOLAKO IBILBIDEAK

LINEAS DE LA IKASTOLA

1 AUTOBUSA  (ALONSOTEGI)

GOIZEZ/ MAÑANA

ALONSOTEGI, Lasao kalea
(autobus geltokia Cocinort)

8:16

ZORROTZA (bar Las Navas)

8:23

Zazpi landa

8:26

Altamira

8:33

Basurto – Santiago

8:36

Av. Ferrocarril / Autonomia

8:39

Errekalde – Eliza

8:43

Ikastola

8:55

ARRATSALDEZ / TARDE

Ikastola

16:40

Errekalde – Eliza

16:48

Maria Diaz de Haro 57

16:51

Basurto – Santiago

16:53

Altamira

16:56

Zazpi landa

17:01

Zorrotza (bar Las Navas)

17:06

Alonsotegi, Lasao kalea
(autobus geltokia Cocinort)

17:11

 

2 AUTOBUSA (ZAZPI KALE)

GOIZEZ / MAÑANA

Bizkaia plaza

8:31

La Merced zubia

8:41

Ikastola

8:55

ARRATSALDEZ/ TARDE

Autonomia 2

16:47

Bizkaia plaza

16:55

Arenal – Arriaga

17:02

ARDURADUNA / RESPONSABLE

JOSU URANGA

94 470 13 14

Martin barua 21. Bilbo

josu@urretxindorra.eus